Bez kategorii Blog

Zapowiedź nowej kolekcji plakatów

Do tej pory w sklepie znajdują się różne plakaty, które nie są ze sobą tematycznie i wizualnie powiązane. Teraz chciałabym to zmienić. Pod koniec maja, tuż przed dniem dziecka pojawią się nowe plakaty w ramach jednej, spójnej kolekcji.

W ramach kolekcji pojawi się 9 lub 10 plakatów w dwóch formatach A4 i A3. Tematem przewodnim kolekcji jest podróż. Z racji tego, że światowa pandemia odebrała nam możliwość swobodnego przemieszczania się to postanowiłam wrócić do źródeł. Podróż do światów wyobrażonych nie wymaga na szczęście żadnego paszportu ani otwartych granic.

Plakaty pojawią się w trzech tryptykach, które będzie można swobodnie łączyć, mieszać ze sobą lub wieszać pojedynczo. Już od poniedziałku będę tutaj pokazywać cały proces powstania kolekcji od pomysłów, przez tworzenie po gotowy produkt.

Jeśli chcesz o wszystkim dowiedzieć się na samym początku i zgarnąć bonusowe prezenty dołącz do mojej listy mailingowej. Dzięki temu mailem otrzymasz dodatkowe kolorowanki do druku oraz specjalne kupony promocyjne.